O nas

Nasza firma została założona w 1993 roku i jest znana w całej Polsce jako Guliwerkids.

Firma została założona w Busku-Zdroju w woj. Świętokrzyskim przez młode małżeństwo, które chciało w ówczesnych latach wprowadzić zachodnią modę dziecięcą do Polski.

Wtedy powstał pierwszy sklep stacjonarny w Busku-Zdroju, który istnieje do dziś chociaż wielokrotnie zmieniał swoją lokalizację ze względu na przebudowę miasta.

W 2010 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu internetowego Guliwerkids.pl, który wyróżnił się w Polsce na tle innych sklepów internetowych dostarczając ubrania do Polski bezpośrednio od Hiszpańskich producentów.

W 2015 roku zostaliśmy wyróżnieni przez Puls Biznesu jako jeden z najdynamiczniej rozwijających się sklepów internetowych w Polsce zajmując 3 miejsce w woj. Świętokrzyskim i 211 w całej Polsce spośród 6 tyś. sklepów internetowych w całej Polsce.

W 2016 roku ponownie zostaliśmy wyróżnieni przez Puls Biznesu zajmując 99 miejsce w kraju jako najdynamiczniej rozwijający się sklep internetowy w Polsce.

W 2017 roku zostaliśmy LIDEREM woj. Świętokrzyskie i zajęliśmy 22 miejsce w kraju.

W późniejszych latach nasz sklep internetowy przyśpieszył i podbił serca kilkudziesięciu tysięcy rodziców w całej Polsce. Prawdziwy BOOM przeżywając w 2020 roku podczas pandemii Covid-19 zaczęliśmy docierać już do miliona osób rocznie w całej Polsce!

W 2023 roku otwieramy CHILDRENSHOWROOM wprowadzając najnowocześniejsze technologie eCommerce do naszej firmy i gdy w 1993 roku chcieliśmy sprowadzić zachodnią modę do Polski, która była w trakcie transformacji gospodarczej tak w ciągu 30 lat dzięki wam aspirujemy by stać się liderem w sprzedaży wysokiej jakości ubrań dziecięcych w Polsce i Europie.